Oxley's Furniture

luxusní zahradní nábytek

Krásné a udržované zahrady si říkají o odpovídající zahradní nábytek, který by završil celkový dojem a prostor. Dlouho jsme se rozhlíželi po trhu až jsme objevili jedinečnost a nádherné provedení v anglické společnosti Oxley‘s, kterou výhradně zastupujeme na českém a slovenském trhu.

 

Tato společnost vyrábí unikátní zahradní nábytek a navazuje na tradici výroby sahající až do 18. století. Technologie výroby společnosti dodá nábytku její nadčasovost a autentičnost. Materiál i zpracování umožňuje používání nábytku v zahradě po celý rok, od jara do zimy, za každého počasí.

Anglické dědictví

Oxley’s je rodinnou společností sídlící v Anglii vyrábějící úchvatné skvosty v podobě zahradního nábytku. Zakladatelé byli uchváceni tradičními anglickými litinovými lavičkami, kterými je již od 18. století poset Londýn, ale i parky, města a výletní oblasti. Natolik byli inspirováni, že zatoužili navázat na tuto tradici a začali vytvářet nadčasově elegantní, luxusní zahradní nábytek, který vydrží po mnoho generací.

Jedinečnost

Každý kousek nábytku Oxley’s se začíná vyrábět a připravovat až podle individuálních přání a tužeb zákazníka. Velmi citlivě je zvolená paleta osvědčených nadčasových barev a povrchových úprav. Zpracování se nabízí v několika řadách, dle náročnosti a potřeb klienta, od odpočinkových a relaxačních zón, až po rodinné události jako jsou oslavy, setkání s přáteli a případně nedělní obědy a společné večeře pod širým nebem.

Funkčnost

Nadčasový zahradní nábytek zcela jistě překvapí řadu zákazníků, jak nádherným zpracování, tak svojí pohodlností, tvarováním, citlivou barevnou kompozicí i funkčností a možností využití jednotlivých kusů ve Vaší zahradě, ale také na veřejných prostranstvích. Tyto jedinečné kousky vdechnou každému místu romantický, nostalgický a pohodlný pocit.

Udržitelnost

Společnost Oxley’s využívá k výrobě svého zahradního nábytku primárně recyklovaný hliník. např. plechovky od nápojů, hliníková kola nebo stará křídla letadel. Samotný proces recyklace využívá pouze 5 % energie, která by byla potřeba k vytvoření hliníku nového a zároveň lze tento proces opakovat stále dokola, což dělá výrobu Oxley’s zahradního nábytku naprosto udržitelnou.

Barevná provedení

Standardně nabízíme 16 základních barev, což je za normálních okolností dostačující výběr. Pokud však potřebujete jinou konkrétní barvu, můžeme nábytek vyhotovit v jakémkoli odstínu dle vzorníku RAL.

Když společnost v roce 1991 s výrobou nábytku začala, jako jediná dodávala venkovní nábytek v barvách s patinou.

V průběhu své životnosti kovy získávají různou patinu, která dodává nábytku na zajímavosti a prohlubuje barevný odstín. To platí především u bronzu, mědi a olova. Společnost Oxley‘s se stala odborníkem na imitaci tohoto vlivu času a vytvořila to, čemu dnes říkáme verdigris. Tento časově náročný proces je třeba provádět ručně a vyžaduje notnou dávku zkušeností.

 

Jedná se o barvy Antique Gold, Titanium, Bronze Verdigris, Tuscan White, White Silver a Slate Silver.

 

Přestože je každá objednávka jedinečná, konstantní výrobní proces zaručuje,

že je nábytek odolný vůči povětrnostním podmínkám v jakémkoli místě na světě.

Tuscan White
Tuscan White
White Silver
White Silver
Titanium
Titanium
Slate Silver
Slate Silver
Sand Dune
Sand Dune
Putty
Putty
Mocha
Mocha
Mint Blue
Mint Blue
Metallic Graphite
Metallic Graphite
Lichen
Lichen
Ivory
Ivory
Evergreen
Evergreen
Hessian
Hessian
Cotswold Green
Cotswold Green
Black
Black
Bronze Verdigris
Bronze Verdigris
Cobalt Blue
Cobalt Blue
Anthracite
Anthracite
Antique Gold
Antique Gold
Aluminium
Aluminium
White
White
Sienna-Stackable-The Duke.jpg

Pokud máte zájem o bližší informace ke kompletní nabídce zahradního nábytku Oxley's, který nabízíme, rádi veškeré Vaše dotazy zodpovíme.

Vzhledem k současným protiepidemickým opatřením Vás bohužel nemůžeme pozvat do našeho showroomu, ale rádi si s Vámi promluvíme alespoň po telefonu či přes email. 

20170527_091412434_iOS.jpg
Luxor-loungechair-LULC.jpg
Sienna-table-750-set-L.jpg
B0076P 0407.jpg